Archív novinek

Nejnovější model Ford Mustang i starší modely americké automobilové historie

Díky spolupráci s FRIENDS FEST a AUTO IN bude pro návštěvníky připraveno lákadlo v podobě legendy automobilové historie i současnosti a tím je Ford Mustang. Tento ročník Helicopter Show bude okořeněn nejnovějšími modely Fordu Mustang vč. letošního modelového roku 2018, které jsou zapůjčeny od dealera těchto vozidel společnosti AUTO IN s.r.o.

Dále uvidíte Ford Mustang z roku 1968 a další dva zástupce americké automobilové historie. Těšit se můžete na motory V8, které přinášejí nezaměnitelný zvuk… a také na upravený model Ford Mustang s možností individualizace každé jeho části.

 

FRIENDS FEST – přátelský festival plný Ameriky

Unikátní multižánrový zážitkový open-air festival pro všechny, kteří obdivují americké automobily a motocykly, kteří si čas od času dopřejí poctivé, typicky americké pochutiny jako hamburgery či steaky, zajímají se o vojenskou historii a techniku, nedají dopustit na blues, country či rock ’n’ roll či milují svět westernu a indiánů. Hudební hvězdou festivalu bude legendární anglická skupina SLADE. Celý festival bude moderovat Martin Dejdar s Petrem Vackem. 

FF 1  FF 2  FF 31  FF 41  FF 51